Pro nové zájemce

Rádi by jste se Vy sami nebo Vaše dítě přidali do našeho klubu? Zde najdete všechny potřebné informace, jak postupovat.

20_20240903_124627.png
  • Jako první si prosím přečtěte naší příručku Cesta malého fotbalisty. Zde se můžete mimo jiné seznámit s filozofií, vizí a cíli našeho klubu.
  • Dále prosím kontaktujte trenéra příslušné kategorie. S vyhledáním kontaktu Vám pomůže stránka zde
  • Pokud jste s trenérem domluveni, pak navštivte některý z tréninků příslušné kategorie. Místo a čas tréninků lze zjistit na těchto stránkách v sekci Týmy. Adresu míst, kde trénujeme naleznete zde.
  • Aby Vám mohl být vygenerován přístup do klubové aplikace, tak od Vás bude trenér potřebovat následující informace:
    • Jméno a příjmení hráče.
    • Datum narození hráče.
    • Emailový kontakt na alespoň jednoho zákonného zástupce (pro mladší 18 let).
    • Emailový kontakt na hráče (pro starší 18 let).
    • Pokud si bude některý hráč spravovat docházku v aplikaci sám (typicky starší, ale neplnoleté děti), pak je potřeba dodat emailovou adresu na hráče i zákonného zástupce.
  • Na základě těchto údajů Vám bude vygenerován přístup do klubové aplikace EOS. Pokud Vám dorazil email s pozvánkou do týmu a ještě nejste v aplikaci registrováni, pak prosím postupujte dle příručky. Tato příručka také obsahuje návod na základní používání aplikace.
  • Běžně s novými hráči absolvujeme několik zkušební tréninků. Poté si trenér s rodiči (v případě dětí) promluví a domluví se na dalším postupu.
  • V případě, že budete trenérem definitivně přijati do klubu, pak prosím pokračujte do sekce pro rodiče zde.