Pro rodiče hráčů

Zde najdete souhrnné pro rodiče nových, ale i současných hráčů.

21_20240903_131744.png

Pro všechny rodiče hráčů klubu

• Pokud jste ještě nečetli naší příručku Cesta malého fotbalisty, pak si jí prosím pozorně přečtěte. Obsahuje spoustu zajímavých informací o našem klubu.
  • Mějte prosím na paměti, že je pro všechny hráče povinné doložit zdravotní způsobilost hráče. Bez doložení ZZH není možné absolvovat utkání ani tréninkové jednotky! Pro doložení a odevzdání ZZH Vám může pomoci tento návod. Formuláře je možné stáhnout zde.
  • V našem klubu se používáme pro organizaci života v klubu aplikaci EOS. Tato aplikace slouží jako hlavní komunikační platforma. Rodiče zde vyplňují docházku na tréninky i zápasy odevzdávají zdravotní prohlídky, platí příspěvky apod. Příručka pro aplikaci je ke stažení zde

Pro rodiče nově přijatých hráčů klubu

• Po definitivním přijetí do klubu trenérem je potřeba vyplnit registrace do klubu a také na FAČR. Formulář k registraci do klubu je k dispozici v kabinách nebo jej můžete stáhnout zde. Vyplněný formulář předejte svému trenérovi.
  • Aby hráč mohl absolvovat soutěžní utkání, pak musí být registrován u FAČR. Registraci a zaplacení poplatku provede každý člen sám (v případně dětí zákonný zástupce) zde. Podrobný návod, jak postupovat je pak ke stažení zde. Pro rodiče dětí bude pravděpodobně nejrelevantnější sekce "Registrace člena přes opatrovníka (opatrovník není členem FAČR)". Prosím při vyplňování osobní údajů vyberte volbu Chci se stát hráčem a také Chci se stát členem prostřednictvím klubu. Zde prosím vyberte náš klub: Fotbalový klub Dobřejovice ,z.s. (2090111).
  • V případě, že Vaše dítě bylo dříve registrováno v jiném klubu, pak je potřeba řešit přestup individuálně. Domluvte se s Vaším trenérem.